x

Başlıca faaliyet alanlarımız; kapalı devre kamera izleme (CCTV), yangın algılama ve ihbar, kartlı ve biometrik geçiş kontrol, genel seslendirme ve acil anons, hırsız alarm, data-network ve interkom (Daireler arası görüntülü görüşme) sistemlerinden oluşmaktadır.

 

Proteksis, güvenlik sektöründe önde gelen BOSCH, HONEYWELL, SİEMENS firmalarının, ileri teknolojik ürünlerini kullanarak uzun yıllar karşılıklı işbirliğine dayalı müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile, doğru çözüm yaklaşımı, dürüst hizmet anlayışı ve devamlılık prensibinde, kurumsal firmalara hizmet vermeyi hedeflemiştir.

 

Tarihimiz

10 yıllık sektörel deneyimimiz ve uzman kadromuzla, güvenlik sistemleri ve bina otomasyon konularında hizmet vermekteyiz….

 

Misyonumuz

Elektronik güvenlik sistemleri teknolojisinin her alanında faaliyette olarak, yeni müşteriler kazanmanın yanında, gelişen teknolojiyi sürekli takip edip müşterilerini bilgilendirerek “profesyonel hizmet ve güven” yaklaşımıyla uzun yıllar sürecek iş ortaklığı ve sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

Kalite ve profesyonel hizmet anlayışından yola çıkarak alanında en iyi olan çözüm ortaklarıyla elektronik güvenlik sistemleri sektöründe ilk sırada yer almaktır.

Teklif İsteReferanslarımızİletişim

Call Now Button
Open chat